۱۰ تا از گران قیمت ترین گوشی های دنیا

2 سال پیش
ده گوشی گران قیمت

با سلام خدمت شما خواننده گرامی ,در این مقاله از وب سایت جفت هیچ قصد داریم ۱۰ تا از گران قیمت ترین گوشی های دنیا را به شما معرفی کنیم.با ما همراه باشید. در این دنیا که فناوری , تمام عرصه های زندگی ما را تحت پوشش خود قرار میدهد گوشی های هوشمند با قابلیت های بالا و بالاتر از قبل , بصورت یک بخش عمده وارد دنیای فردی ما و زندگیمان شده اند. این روزها تقریبا همه یکی از این گوشی ها را با خود دارند و شاید با همان گوشی هوشمندتان این مقاله را مطالعه میکنید; اما گوشی هایی که در این مطلب معرفی خواهند شد احتمالا هرگز در مورد آن ها چیزی نشنیده اید .

10 تا از گران قیمت ترین گوشی ها

گوشی شماره ۱۰ :

گوشی  dior reverie hood  ,قیمت صد و دو هزار دلار (۱۰۲,۰۰۰$)

دیور یکی از شرکت های معتبر و سابقه دار دنیای مد و فشن می باشد  ,که در سال ۲۰۱۲ در یک اقدام غیر معمول وارد صنعت گوشی های هوشمند شده است و گوشی dior reverie hood را تولید کرده است. هر چند این گوشی از لحاظ مشخصات نسبت به گوشی های امروزی یک مقدار عقب افتاده است , اما ۱۵۳۹ قطعه الماس با ۴۶ قطعه مروارید در قاب آن, قیمت این گوشی را بیش از صد هزار دلار امریکایی کرده است. از شما میخواهم حدس بزنید که گران قیمت ترین گوشی دنیا چه مشخصاتی دارد ؟!

10 تا از گران قیمت ترین گوشی ها

گوشی شماره ۹ :

گوشی savalli smartphone  , قیمت دویست و پنجاه هزار دلار (۲۵۰,۰۰۰ $)

هرچند گوشی اختصاصی برای زنان یا مردان وجود ندارد و هر دو میتوانند از همه ی موبایل ها استفاده کنند; اما این گوشی مخصوص خانم ها تولید شده است . این گوشی ها با قاب طلایی هجده عیار و تعدادی الماس در اطراف آن در سال ۲۰۱۶ با تعداد محدودی به بازار عرضه شده اند.

10 تا از گران قیمت ترین گوشی ها

گوشی شماره ۸ :

گوشی  black diamond vipn   , قیمت سیصد هزار دلار(۳۰۰,۰۰۰ $)

این گوشی تقریبا یک دهه پیش توسط دیزاینر سنگاپوری طراحی شده است; هرچند این گوشی نسبت به مشخصات ده سال قبلش در مقابل مشخصات گوشی های هوشمند امروزی چیزی برای گفتن ندارد ;اما تنها دو قیراط الماس نصب شده در پشت قاب آن , آن را به یکی از گران قیمت ترین گوشی ها تبدیل کرده است.

10 تا از گران قیمت ترین گوشی ها

گوشی شماره ۷ :

گوشی  verto signature cobra , قیمت سیصدو بیست هزار دلار (۳۲۰,۰۰۰ $)

شرکت فرانسوی  فقط ۸ عدد از این گوشی ها را تولید کرده است .هر چند مشخصات ساده این گوشی با گوشی های هوشمند پرچم دار امروزی قابل مقایسه نیست ; اما در طراحی بدنه این گوشی یک مار قرار دارد ,که بدن این مار با تعدادی نزدیک به ۵۰۰ یاقوط تزیین شده است. در دو گوش این مار یک جفت الماس سفید بکار رفته است و چشم های این مار از جنس زمرد است .

10 تا از گران قیمت ترین گوشی ها

گوشی شماره ۶ :

گوشی Gresso luxor las vegas , قیمت یک میلیون دلار (۱,۰۰۰,۰۰۰ $)

قاب این گوشی از چوب های آفریقایی با دویست سال عمر ساخته شده است ;همچنین کیبرد این گوشی از ۱۸ قطعه یاقوت آبی تشکیل شده است .که آن را به یکی از تجملاتی ترین کیبرد های گوشی تبدیل کرده است . از این گوشی فقط ۳ عدد تولید شده است .

10 تا از گران قیمت ترین گوشی ها

گوشی شماره ۵ :

گوشی goldvish le million   ,قیمت یک میلیون و سیصد هزار دلار (۱,۳۰۰,۰۰۰ $)

در سال ۲۰۰۶ از این گوشی به تعداد محدودی تولید شده است . هرچند این گوشی از نظر مشخصات نسبت به گوشی های امروزی یک دهه عقب تر است اما تنها چیزی که باعث این قیمت شده است ,  بدنه ی آن است که از طلای ۱۸ عیار سفید و ۱۲۰ قیراط الماس تشکیل شده است. این گوشی در سال ۲۰۰۶ در “نمایشگاه میلیونر ها  ” در کن فرانسه , به قیمت ۱٫۳ میلیون دلار به فروش رسید و هم چنین قیمت آن در کتاب گینس به ثبت رسیده است.

10 تا از گران قیمت ترین گوشی ها

گوشی شماره ۴ :

گوشی iphone 3g king’s button   ,قیمت دو میلیون و چهارصد هزار دلار(۲,۴۰۰,۰۰۰ $)

این گوشی توسط جواهر ساز مشهور اتریشی,  پیتر الیسون طراحی شده است . این جواهر ساز در طراحی گوشی مذکور از ۱۳۸ قطعه الماس استفاده کرده است. کلید اصلی هوم با یک الماس ۶٫۶ قیراطی تزیین شده است. این طراحی به این گوشی قیمت ۲٫۴ میلیون دلاری را بخشیده است.

به معرفی گران قیمت ترین گوشی دنیا نزدیک شده ایم .فکر میکنید قیمت گران قیمت ترین گوشی چقدر است ؟!

10 تا از گران قیمت ترین گوشی ها

گوشی شماره ۳ :

گوشی  , supreme goldstriker iphone قیمت سه میلیون و دویست هزار دلار (۳,۲۰۰,۰۰۰ $)

در ساخت این گوشی از ۲۷۱ گرم طلای ۲۲  عیار و ۲۲ الماس یک قیراطی استفاده شده است این ایفون تولید سال ۲۰۰۹ میباشد که به قیمت ۳٫۲ میلیون دلار به فروش میرسد . کلید اصلی هوم نیز با یک الماس کمیاب ۷٫۱ قیراطی پوشانده شده است . جالب اینجاست که این گوشی با قیمت ۳٫۲ میلیارد دلار به عنوان گران قیمت ترین گوشی جهان شناخته نمیشود .

10 تا از گران قیمت ترین گوشی ها

گوشی شماره ۲ :

گوشی iphone 5 black diamond  , قیمت پانزده میلیون و سیصد هزار دلار (۱۵,۳۰۰,۰۰۰ $)

این گوشی ۹ هفته کار دقیق و پیچیده را به خود اختصاص داده است . در طراحی این گوشی از ۶۰۰ الماس سفید,  ۱۳۵ گرم طلای ۲۴ عیار و در دکمه اصلی هوم از یک الماس سیاه استفاده شده است . این گوشی بصورت اختصاصی برای یک تاجر چینی طراحی شده که این تاجر برای این گوشی پانزده میلیون دلارهزینه کرده است.

10 تا از گران قیمت ترین گوشی ها

گران قیمت ترین گوشی دنیا

گوشی شماره ۱ : 

گوشی falcon supernova pink diamond iphone 6  , قیمت نود و پنج میلیون و پانصد هزار دلار(۹۵,۵۰۰,۰۰۰ $)

این گوشی گران قیمت ترین گوشی حال حاضر دنیاست .این گوشی پوششی از طلای ۱۸ عیار دارد . اما آنچه این گوشی را خاص کرده ,یک الماس صورتی رنگ ۱۸ قیراطی است, که در پشت آن تعبیه شده است . این ایفون ها به سه رنگ طلایی ,  طلایی-صورتی و پلاتینی در دسترس هستند. این مشخصات خاص , جایگاه گران قیمت ترین گوشی دنیا را به این ایفون اختصاص میدهد.

در بالا لیستی از گران قیمت ترین گوشی های دنیا را در اخیتار شما قرار دادیم . نظر شما چیست ؟

0
نویسنده مطلب مهسا منفرد
دانشجوی کارشناسی - کامپیوتر نرم افزار - علاقه مند به سئو و تولید محتوا

بدون دیدگاه