نقد و بررسی پلی استیشن vr

3 سال پیش
پلی استیشن vr

شاید برای شما هم جالب باشد که بخواهید یک بازی را در یک دنیای مجازی تجربه کنید. شرکت سونی این بار play station VR را معرفی کرد. پلی استیشن vr به صورت واقعیت مجازی که برای بازی های پلی استیشن ساخته شده است.

واقعیت مجازی با پلی استیشن vr

Play station vr یک تجربه متفاوت از گیمینگ را به شما می دهد. حال به بررسی دقیق تر این دستگاه می پردازیم.

قیمت پلی استیشن vr

پلی استیشن وی آر در دو نسخه موجود می باشد که یکی از آنها نسخه ی ۴۰۰ دلاری می باشد که خود وی آر همراه با یک هدفون می باشد و نسخه ی ۵۰۰ دلاری که شامل هدفون، هدست، دسته های پلی استیشن مو و دوربین جدیدش که داخل آن می باشد.

شما در تمام نسخه های پلی استیشن ۴ می توانید از play station VR استفاده نمایید. فرقی ندارد از چه ورژنی از این دستگاه استفاده می کنید. نکته جالبی که وجود دارد این است که برای کسانی که عینک دارند، استفاده از آن بلامانع است و هیچ ضرری برای چشم شما ندارد.

در بعضی از مواقع دیده شده که حالت تهوع به شما دست داده است ولی همه ی بازی ها را شامل نمی شود.

بازی های vr ps4

تا به امروز بیش از پنجاه بازی برای این دستگاه عرضه شده است. با این دستگاه می توانید بازی درایو کلاپ را تجربه کنید. بازی ماشینی پیستی که تحرک زیادی در این بازی لازم است. در این بازی انحصاری پی اس ۴ که می توانید حس واقعی تر از رانندگی در پیست مسابقات را در آن تجربه کنید. یکی از بازی هایی که برای پلی استیشن وی آر آمده است رزیدنت اویل ۷ است که بازی در آن خیلی ترسناک می باشد که می توانید وحشت و ترس را کاملا حس کنید.

پردازنده پلی استیشن vr قابلیت پردازش صدا های سه بعدی را دارد. پنل این صفحه، ۵٫۷ اینچ می باشد و همچنین مدل صفحه نمایش آن به صورت OLED می باشد که با چرخش سر، زاویه دید شما هم عوض می شود.
با این تفاصیل نظر شما چیست؟ آیا اگر پلی استیشن چهار داشتید، play station vr تهیه می کردید؟ و یا تنها به خود کنسول اکتفا می کردید؟

 

0
نویسنده مطلب AmiR
اشتباه وجود نداره💭شاید این روزها به خودت میگی: خیلی اشتباه کردی انتخاب های اشتباه داشتی و تصمیم های اشتباه گرفتی حق داری! !اما، من امروز اومدم بهت بگم اشتباه وجود نداره دوست من چیزی که تو اسمش رو اشتباه گذاشتی اقدامیه که در اون لحظه، بر اساس بهترین اطلاعاتی که داشتی بر اساس باورهات، آموزش هات، چیزی که خانواده بهت میگفته چیزی که دور و بری هات بهت میگفتن تصمیم گرفتی و اقدام کردی، ولی نتیجه اون چیزی نشد که دوست داشتی خودت رو به خاطر اشتباهات گذشته نکوب تو آدم جدیدی شدی، دیدگاه های جدیدی داری، آگاه تری، پخته تری در دل هر اشتباه، دانه رشد تو نهفته اس اون دانه رو بارور کن اشتباه وجود نداره دوست من!

بدون دیدگاه