بهترین تیپ ها و استایل های کریسیانو رونالدو و لیونل مسی

بررسی تیم ملی اسپانیا ، حریف ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه

۷ خرداد ۱۳۹۷ | ۱۰:۵۸ ۵ آذر ۱۳۹۸
اسپانیا

تیم دومی که مشخص شد با ایران بازی کند اسپانیا بود. اسپانیا حرفی که در جام جهانی ۲۰۱۰ با تک گل اینیستا، تیم ملی هلند را شکست داد و قهرمان جام جهانی شد که یکی از مدعیان اصلی برای کسب این جام(جام جهانی ۲۰۱۸) می باشد.

ایران اسپانیا جام جهانی

تیم ملی ایران قرار است که در شهر آزان، شهری در ۷۹۷ کیلومتری مسکو در ورزشگاه آزان آرنا با اسپانیا بازی کند. این تیم که با پاس های کوتاه و رو به جلو(تیکی تاکا) نبض بازی را در دست می گیرد و حریفان خود را نیز خسته میکند. در واقع شالوده اصلی این تیم از تیم های بزرگی چون رئال مادرید، بارسلونا و.. تشکیل شده است. لیگ اسپانیا یکی از بهترین لیگ های موجود در جهان می باشد و ستارگان بزرگی در آنجا بازی میکنند. این تیم در جام جهانی ۲۰۱۴ در همان مرحله گروهی حذف شد اما امسال کاملا شرایط متفاوت است چرا که در مرحله گروهی با اقتدار بدون حتی یک باخت صعود کرد.

این تیم در رنکینگ فیفا در رده ششم قرار گرفته است و دارای بازیکنان مطرحی همچون دخیا، راموس، پیکه، اینیستا، سیلوا، ایسکو، کارواخال و… از بازیکنان مطرح این تیم هستند.

این اولین رویارویی ایران با اسپانیا می باشد. بازی که قرار است در ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰  شب از گروه دوم با همدیگر بازی کنند. هیچ چیز در فوتبال غیر ممکن نیست و همین باعث شده که فوتبال یک رقابت جذاب و دیدنی نیز باشد. همانطور هم که گفته شد اسپانیا در دوره قبل نتوانست از مرحله گروهی خود صعود کند و نباید صد در صد نا امید شد ولی خب عدم حضور بازیکنانی چون سید جلال حسینی، وریا غفوری و حسینی که کار را برای ایران دشوار تر کرده است. ماتادور ها برای جام جهانی روسیه با حریفانی چون آلمان، آرژانتین، سوییس و تونس بازی های دوستانه در نظر گرفته است.

اسپانیا

حال باید منتظر بود و دید چه نتیجه ای در این بازی رقم می خورد. نظر شما چیست؟ بنظر شما ایران در مقابل اسپانیا چه نتیجه ای را کسب میکند؟

0/5 ( 0 نظر )
دیدگاه شما

۰ دیدگاه