بررسی تیم ملی اسپانیا ، حریف ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه

3 سال پیش
اسپانیا

تیم دومی که مشخص شد با ایران بازی کند اسپانیا بود. اسپانیا حرفی که در جام جهانی ۲۰۱۰ با تک گل اینیستا، تیم ملی هلند را شکست داد و قهرمان جام جهانی شد که یکی از مدعیان اصلی برای کسب این جام(جام جهانی ۲۰۱۸) می باشد.

ایران اسپانیا جام جهانی

تیم ملی ایران قرار است که در شهر آزان، شهری در ۷۹۷ کیلومتری مسکو در ورزشگاه آزان آرنا با اسپانیا بازی کند. این تیم که با پاس های کوتاه و رو به جلو(تیکی تاکا) نبض بازی را در دست می گیرد و حریفان خود را نیز خسته میکند. در واقع شالوده اصلی این تیم از تیم های بزرگی چون رئال مادرید، بارسلونا و.. تشکیل شده است. لیگ اسپانیا یکی از بهترین لیگ های موجود در جهان می باشد و ستارگان بزرگی در آنجا بازی میکنند. این تیم در جام جهانی ۲۰۱۴ در همان مرحله گروهی حذف شد اما امسال کاملا شرایط متفاوت است چرا که در مرحله گروهی با اقتدار بدون حتی یک باخت صعود کرد.

این تیم در رنکینگ فیفا در رده ششم قرار گرفته است و دارای بازیکنان مطرحی همچون دخیا، راموس، پیکه، اینیستا، سیلوا، ایسکو، کارواخال و… از بازیکنان مطرح این تیم هستند.

این اولین رویارویی ایران با اسپانیا می باشد. بازی که قرار است در ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰  شب از گروه دوم با همدیگر بازی کنند. هیچ چیز در فوتبال غیر ممکن نیست و همین باعث شده که فوتبال یک رقابت جذاب و دیدنی نیز باشد. همانطور هم که گفته شد اسپانیا در دوره قبل نتوانست از مرحله گروهی خود صعود کند و نباید صد در صد نا امید شد ولی خب عدم حضور بازیکنانی چون سید جلال حسینی، وریا غفوری و حسینی که کار را برای ایران دشوار تر کرده است. ماتادور ها برای جام جهانی روسیه با حریفانی چون آلمان، آرژانتین، سوییس و تونس بازی های دوستانه در نظر گرفته است.

اسپانیا

حال باید منتظر بود و دید چه نتیجه ای در این بازی رقم می خورد. نظر شما چیست؟ بنظر شما ایران در مقابل اسپانیا چه نتیجه ای را کسب میکند؟

0
نویسنده مطلب AmiR
اشتباه وجود نداره💭شاید این روزها به خودت میگی: خیلی اشتباه کردی انتخاب های اشتباه داشتی و تصمیم های اشتباه گرفتی حق داری! !اما، من امروز اومدم بهت بگم اشتباه وجود نداره دوست من چیزی که تو اسمش رو اشتباه گذاشتی اقدامیه که در اون لحظه، بر اساس بهترین اطلاعاتی که داشتی بر اساس باورهات، آموزش هات، چیزی که خانواده بهت میگفته چیزی که دور و بری هات بهت میگفتن تصمیم گرفتی و اقدام کردی، ولی نتیجه اون چیزی نشد که دوست داشتی خودت رو به خاطر اشتباهات گذشته نکوب تو آدم جدیدی شدی، دیدگاه های جدیدی داری، آگاه تری، پخته تری در دل هر اشتباه، دانه رشد تو نهفته اس اون دانه رو بارور کن اشتباه وجود نداره دوست من!

بدون دیدگاه