بازگشت سی ام پانک به wwe

1 سال پیش
سی ام پانک

بلاخره بعد از پنج سال انتظار، سی ام پانک به wwe برگشت. سی ام پانک کشتی گیر ۴۱ ساله ی آمریکایی که در سال ۲۰۱۴ به بدترین حالت ممکن از wwe جدا شد. در حال حاضر سی ام پانک مجدد در wwe مشغول به کار شده است. دلیل خداحافظی و رفتن سی ام پانک از دنیای کشتی کج و wwe به این خاطر بود که او در آن زمان از موقعیتش راضی نبود و به صورت جدی با مالکان wwe درگیر شد که این اتفاق برای هواداران جذاب و جالب بود اما در نهایت عاقبت خوبی نداشت.

همچنین پانک در آن زمان خیلی مصمم گفت که دیگه به wwe برنخواهد گشت با این حال توی این سال ها از محبوبیت سی ام پانک کم نشده و هواداران در شوهای مختلف نام او را فریاد می زنند اما دلیل برگشت سی ام پانک به دنیای prowrestling چی میتونه باشه؟ این مقاله رو تا انتها بخوانید چون قرار است بازگشت ناگهانی سی ام پانک رو، ریز به ریز بررسی کنیم.

دلایل بازگشت CM Punk به wwe

۱۳ نوامبر ۲۰۱۹ در wwe بک استیج به عنوان یک سوپرایز بزرگ، سی ام پانک حضور پیدا می کند. پانک در این شو گفت خیلی سادست، زمانی که آنها فکر کردند و جواب سوالاتشون رو گرفتند من تمدن رو تغییر دادم، هفته ی بعد میبینمتون! این جمله رو گفت و شو wwe بک استیج تموم شد.

از این ماجرا تنها یک نفر خبردار شد و میدونست این سوپرایز چیه؟ و اون یه نفر رنه یانگ بود که هفته ی قبل در اینستاگرام این خبر رو داده بود که یک سوپرایز بزرگ توی راهه. همچنین رنه یانگ به مسابقه همسرش در aew ری اکشن منفی نشون داد که این خودش آغاز درگیریست.

کاهش چشمگیر تماشاچیان wwe

با این حال سی ام پانک در wwe است اما با wwe قراردادی امضا نکرده است بلکه با فاکس قراردادی امضا کرده است و شوهای wwe بک استیج کاملا تحت اختیار شبکه ی فاکس می باشد و از طرف wwe نظارتی ندارد. از سال ۲۰۱۷ تا به امروز تعداد هواداران و تماشاچیان wwe رو به کاهش است و این کاهش چشمگیر هم دلایل و مشکلاتی مثل استوری های بد، همکاری بد با کشور های عربی، از دست دادن کشتی گیران با استعداد و از این قبیل مشکلات می باشد.

سی ام پانک

حضور و برگشت کشتی گیری که هواداران این چند سال اسمش رو صدا زدند می تونه تماشاچیان رو برگردونه و در مجموع امتیاز یک شو رو بالا ببرد: در نتیجه یک سرمایه گذاری خیلی خوب برای هر کمپانیست که سی ام پانک رو برای دیده شدن و پیشرفت خودش داشته باشد.

CM Punk در یو اف سی

یک جورایی حضور سی ام پانک در wwe باعث میشه که بگید او خودش رو بخاطر پول فروخت اما باید این رو هم در نظر بگیریم که پانک در یو اف سی هم کار خاصی رو انجام نداد عملا برشکسته شد. پس یک جورایی سی ام پانک برای امرار معاش نیاز به پول داشت اما قبل از فاکس، این aew بود که به پانک پیشنهاد همکاری داده و تا آنجایی که خبر گزاری ها اطلاع داده اند، پانک با تونی خان صحبت کرده و پیشنهاد مبلغ خوبی رو هم به پانک دادند.

cm-punk

اما این طور بوش میاد، فاکس در این زمینه بیشتر هزینه کرده تا پانک رو به استخدام خودش بگیرد. باید در نظر هم بگیرید که پانک فقط با فاکس قرارداد بسته است، پس شاید در آینده با wwe هم قراردادی ببندد اما بدون شک سی ام پانک هیچ وقت در aew حضور پیدا نمی کند و اگر این اتفاق بیوفتد جز عجایب هفت گانه می شود.

یعنی اینجور تصور کنید که پانک در wwe بک استیج مسابقات رو تحلیل و آنالیز می کند و در aew هم در رینگ مسابقه بدهد که این اتفاق بعید میدونم رخ بدهد. عقلانی ترش این است که پانک با wwe قرارداد ببندد یا بعد از اتمام قراردادش با فاکس مجدد از دنیای کشتی کج غیب بشود یا این که از این بازگشت هدف دیگه ای دارد.

سی ام پانک و ای جی لی

همانطور که میدونید ای جی لی کشتی گیر سابق wwe، همسر سی ام پانک می باشد. ای جی در سال ۲۰۱۵ کمپانی wwe رو ترک می کند. شاید بازگشت پانک، زمینه سازی این می باشد که ای جی لی کشتی گیر فوق العاده با استعداد، دوباره به میادین برگردد و مجدد شاهد مسابقات ای جی لی در رینگ باشیم.

سی ام پانک و ای جی لی

نکاتی در رابطه با پانک

خارج از تمامی این بحث هایی که شد، چند نکته است که بهشون توجه نکردیم. این که پانک بخواد برگردد و وینس مک من ازش خبر نداشته باشد، چرت و پرت محض است. توی اینکه فاکس هم میخواد wwe پیشرفت کند و دیده بشود، شکی درش نیست. وینس مک من مالک اصلی کمپانی wwe اگه واقع گرا باشد و احساسی در این رابطه برخورد نکند میدونه که aew به سادگی تونسته برتری خودش رو نسبت به wwe از همه لحاظ نشان بدهد.

در آینده اگر با همین روند ادامه یابد قطعا این کمپانی نوپا جایگزین کمپانی wwe می شود. از طرفی  هم میدونه که چه کسایی اگر به aew بروند کمپانی wwe با سرعت بیشتری نابود می شود، در نتیجه یک شریک پیدا کرده به نام فاکس که یک جورایی بهش کمک کند تا برشکسته نشه و کشتی گیران رو در این کمپانی نگه دارد.

حضور پانک در فاکس به این معناست که در آینده کمپانی wwe یا بهتره بگیم وینس مک من با پانک قرارداد می بندد و ما سی ام پانک رو در مسابقات خواهیم دید و کل این پروسه جایگزین کردن کسی است که حتی فکرش رو هم نمیکردیم، اون کشتی گیر کسی نیست جز براک لسنار

باید دید در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد. بنظر شما پانک به خاطر پول خودش رو فروخته است؟ آیا از محبوبیت پانک کم میشه و هواداران به جای تشویق او را تخریب می کنند؟ شما چی فکر می کنید؟ نظراتتون رو کامنت کنید.

0
نویسنده مطلب AmiR
اشتباه وجود نداره💭شاید این روزها به خودت میگی: خیلی اشتباه کردی انتخاب های اشتباه داشتی و تصمیم های اشتباه گرفتی حق داری! !اما، من امروز اومدم بهت بگم اشتباه وجود نداره دوست من چیزی که تو اسمش رو اشتباه گذاشتی اقدامیه که در اون لحظه، بر اساس بهترین اطلاعاتی که داشتی بر اساس باورهات، آموزش هات، چیزی که خانواده بهت میگفته چیزی که دور و بری هات بهت میگفتن تصمیم گرفتی و اقدام کردی، ولی نتیجه اون چیزی نشد که دوست داشتی خودت رو به خاطر اشتباهات گذشته نکوب تو آدم جدیدی شدی، دیدگاه های جدیدی داری، آگاه تری، پخته تری در دل هر اشتباه، دانه رشد تو نهفته اس اون دانه رو بارور کن اشتباه وجود نداره دوست من!

بدون دیدگاه